Press "Enter" to skip to content

Aestetic Clinic: rzetelnie przeprowadzane zabiegi

Aestetic Clinic oferuje rzetelnie przeprowadzane zabiegi, jakich podejmą się wykwalifikowani lekarze. Mogą to być zabiegi w zakresie układu moczowego takie jak leczenie nietrzymania moczu co do jakich decyzja przeprowadzenia podejmowana jest po szczegółowym wywiadzie medycznym. Każdy z zabiegów scharakteryzowany jest na stronie ośrodka.

Ponadto można także dowiedzieć się szczegółów w trakcie zapisania na wizytę oraz w gabinecie specjalisty. Jednym z zabiegów jest wziernikowanie pęcherza moczowego, a więc zrobione z użyciem endoskopu badanie dróg moczowych. Pozwala to na ocenę stanu śluzówki cewki moczowej oraz pęcherza moczowego. Podczas badania zwykle pobrany jest też wycinek do badania histopatologicznego. Badanie umożliwi wykrywać sporo schorzeń.

Doświadczony urolog zajmie się także leczeniem nietrzymania moczu. W ośrodku można także zapisać się na usunięcie napletka albo na usuwanie stulejki. Następnym zabiegiem jest podcięcie wędzidełka prącia, wtedy kiedy wędzidełko jest zbyt krótkie. Przed zakwalifikowaniem do zabiegu ma miejsce konsultacja lekarska. Wszystkie zabiegi robione są z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu oraz w sterylnych warunkach. Ze względu na to można spodziewać się idealnych efektów. Chorzy będą poinformowani o tym, jak przebiega gojenie się ran a także jakie są rekomendacje po zabiegu. Dlatego dużo chorych skieruje się właśnie tu. Placówka ma wiele rekomendacji i odbierana jest jako warta zaufania.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz