Press "Enter" to skip to content

Allinside – uproszczenie robienia zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym

Allinside to spore uproszczenie dokonywania transakcji na AliExpress. Jest to serwis utworzony przede wszystkim dla osób, które mają chęć skorzystać z AliExpress, natomiast portal ten nie jest dla nich czytelny albo mają trudności z jego obsługą. Rodzima wersja AliExpress ceniona jest za zrozumiały układ witryny, w przeciwieństwie do głównego wzoru. Nic dziwnego, że wielu polskich konsumentów przerzuca się na Allinside.pl, gdzie wszystko jest przetłumaczone, czytelne oraz umożliwia znacznie szybsze zrealizowanie transakcji.

Można tutaj łatwo wyszukiwać produkty i nie obawiać się, że w rodzimej wersji policzona będzie zwiększona cena. Na Allinside.pl wystarczy podać w wyszukiwarce produkt, jaki planuje się kupić. Co ważne, można to zrobić w języku polskim, jak i po angielsku. Można podać frazy o różnej długości, gdyż serwis może zapamiętać te w większym stopniu skomplikowane. Rezultaty w wyszukiwarce można filtrować, na przykład pod względem zakresu cen. Kwoty podawane są w dolarach, w walutach obowiązujących na AliExpress, ale też można również szybko sprawdzać kwoty w polskich złotówkach. Jeśli jakikolwiek produkt zaciekawi kogoś w większym stopniu, wówczas klika w odnośnik „Sprawdź”.

Będzie się przekierowanym w kilka sekund do witryny danego przedmiotu, już w portalu AliExpress. Jeszcze przed zakupem produktu warto korzystać z opcji, jaką jest identyfikacja godnych zaufania sprzedających w AliExpress. W tym celu warto na Allinside sprawdzić odwołania: „Reputacja”, „Opinie kupujących” oraz „Ilość transakcji”. Warto też zaznajomić się z czasem dostawy oraz opłatami za poszczególne przesyłki, by nie ponieść sporych kosztów. Tak przydatne wskazówki powodują, że Allinside to ogromne uproszczenie robienia transakcji w chińskim serwisie sprzedażowym. O ile internauta rozpoczyna doświadczenia z serwisem, to za pomocą wskazanego serwisu może to zrobić bez problemu.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz