Press "Enter" to skip to content

Ciąża jako wyjątkowy stan – wybór ubrań

Idąc za przykładem zachodnich państw, polskie kobiety zmieniły swoje nastawienie do ciąży. Przez wiele lat, uważano, że ciąża jest stanem bardzo intymnym, wręcz wstydliwym, wobec tego im mniej widać krągły brzuszek, tym prawidłowiej. Inna sprawa, że dostępne dla dam w ciąży ubrania nie pobudzały do jakiejkolwiek szczególnej prezentacji oraz ogromnego zadowolenia ze własnego stanu.

Patrząc na współczesne kobiety będące w odmiennym stanie, spostrzegamy, że ciąża potrafi wręcz doliczyć skrzydeł, kobiety, dziewczyny starają się być jak najbardziej atrakcyjne, nie ma już żadnej mowy o cnotliwym ukrywaniu brzuszka pod znacznymi ubraniami, szalami. Duszne lato, to okres przede wszystkim niewdzięczny dla kobiet w ciąży. Niepodniesiona masa i waga ciała, puchnące nogi, uciski, wysokie temperatury – to wszystko powoduje, iż kobiety czują się słabsze, szybciej się męczą – właśnie dlatego sprawa odzieży, jaką się w tym okresie ubiera jest niezmiernie ważna. Bezwzględnie, najważniejsze jest należyte obuwie.

Lekkie, przewiewne, praktyczne – nic gorszego jak obuwie, które wywołują ucisk na spuchniętych stopach. Starajmy się nosić ubrania z naturalnych materiałów – najprawidłowiej z bawełny, lnu, nawet gdy będą dopasowane do stworzonego przez nas okrągłego brzuszka, nie będzie w nich za gorąco – przetestuj sukienki ciążowe wieczorowe. Nowoczesne kobiety ubóstwiają iść w spodniach.

Beż najmniejszego problemu można aktualnie nabyć lekkie, letnie spodnie z oszałamiających materiałów, zaadaptowane do każdego miesiąca należącej do nas ciąży. Czas ciąży jest nadzwyczajnym okresem w życiu każdej kobiety.

Wskutek tego, zamiast frustrować się zmieniającą sylwetką, każda kobieta powinna być dumna ze swojego dopełnionego brzuszka. Zmieniająca się sylwetka, żąda od nas ubioru, w którym każda z kobiet będzie się czuła prawidłowo, wygodnie oraz kobieco. Nim wybierzemy się do sklepu z zamiarem zakupu nowych ubrań, dobrze jest przejrzeć swoją szafę. Ciuchy typowo ciążowe obejmują w zasadzie wyłącznie okres od czwartego do dziewiątego miesiąca, u wielu dam znamiennie brzuszek uwydatni się dopiero w szóstym miesiącu.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz