Press "Enter" to skip to content

Ciekawe maseczki dla wielbicieli komiksów

Modne i praktyczne maseczki dla miłośników komiksów japońskich oraz japońskich filmów animowanych można kupić w punkcie sprzedaży Prezent Simple. Tego typu maski z printem, jakie w sklepie dostępne są w podkategorii śmieszne maseczki są jednym z wyjątkowo charakterystycznych elementów japońskiej i koreańskiej mody gatunku streetwear. Gadżety te są praktyczne, a do tego głęboko zakorzenione w kulturze azjatyckiej. Założenie masek z nadrukami odwołującymi się do tej kultury z jednej strony pozwala utrzymać poczucie anonimowości, w pewnym sensie odizolować się od tłumów.

Z drugiej zaś, osoby, które noszą te maseczki w jakiś sposób się odróżniają. Ten nietypowy element stroju może być interesującym elementem modowym. W punkcie sprzedaży Prezent Simple możliwość wyboru jest bardzo duża: od stonowanych wzorów, po charakterystyczne czarno – białe kreski. Można zakupić najpopularniejsze style t – shirtów: pastel goth, harajuku, emoji, k – pop, j – pop, horror a także yokai. Kupujący mogą zakupić tak samo modele typu cosplay a także modele, jakie można nałożyć codziennie, do casualowych kreacji sportowych. Maski zrobione są z miękkiej mikrofibry, nie przeszkadzającej skórze. Nie wywołają więc na skórze najmniejszych podrażnień.

Dostępne wzory dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, co umożliwi je dostosować do każdego owalu twarzy. Delikatne oraz elastyczne gumki pozwalają bez trudności przymocować maskę do twarzy. Maseczki typu cosplay nie utrudnią oddychania, wobec czego można je nosić o każdej porze roku. Trzeba natomiast liczyć się z tym, że nie mają funkcji osłonowej. To ciekawy podarunek, zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów japońskiej popkultury. Co więcej, dla miłośników japońskich klimatów sklep Prezent Simple proponuje również t – shirty z japońskimi hasłami oraz akcesoria kawaii. Opłaca się wiedzieć, czym wyróżniają się takie gadżety, żeby dopasować dla siebie właściwy.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz