Press "Enter" to skip to content

Dobór idealnych środków ochrony indywidualnej

Rękawice ochronne, dystrybuowane przez firmę HF Safety to produkty wysokiej jakości, wliczające się do ŚOI. Dla klientów dostępne są rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. O tym, jakie wybrać wyroby można doinformować się, po zaznajomieniu z poszczególnymi charakterystykami na witrynie www.

Można również korzystać z rad ekspertów, jacy szczegółowo ukażą, jakie rękawice muszą mieć w danym zakładzie pracownicy. Uwzględnione są na równi konkretne stanowiska, jak i okoliczności pracy na nich pojawiające się. O tym, jak robić zakupy można dowiadywać się z witryny www firmy hfsafety.pl, co motywuje do zapoznania się również z pozostałym asortymentem.

Rękawice ochronne zaliczają się do wyjątkowo często stosowanych ochron osobistych. Wynika to z tego, że podczas pracy to właśnie ręce są najbardziej narażone na działanie różnych niebezpiecznych czynników. Wyróżnia się rękawice używane w warunkach niższego ryzyka, jakie ochraniają przed powierzchownym zniszczeniem naskórka, temperaturą jaka nie przekroczy pięciuset stopni Celsjusza i przed środkami chemicznymi o delikatnym działaniu. W kolejnej kategorii znajdują się rękawice do prac przy średnim ryzyku uszkodzenia. Istnieje też podkategoria obejmująca rękawice stosowane w okolicznościach wysokiego ryzyka pojawienia się mocnego uszkodzenia.

Rękawice można podzielić też pod kątem materiału wykonania oraz dostosowuje na takiej podstawie do określonego środowiska pracy. Poza rękawicami sprzedawane są także produkty z kategorii: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. HS Safety specjalizuje się też w dystrybuowaniu maszyn z ŚOI. Są one wdrożone w branżach takich jak: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa oraz sektor BHP.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz