Press "Enter" to skip to content

Efektywne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w renomowanym salonie Instytut Luisa

Efektywne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa znajdującym się w Sosnowcu są powodem tego, że wiele osób kieruje się dokładnie tutaj. Wszystkie zabiegi zrealizowane są w ramach dyscyplin jakimi są: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny a także opalanie natryskowe. Konkretne zabiegi opisane są pod domeną instytutluisa.pl/bez-kategorii/kriolipoliza/ i już od pierwszego spotkania można oczekiwać, że będzie się traktowanym przez wykwalifikowanych ekspertów ze sporą uwagą. Oferta jest wielokierunkowa, a gabinet doskonale uposażony, dlatego można dopasować zabiegi przystosowane do każdego typu skóry.

Na początku ma miejsce konsultacja z kosmetologiem, na podstawie jakiej zabiegi są później spersonalizowane. Skierować się do Instytutu Luisa mogą pacjentki a także klienci: ze skórą wrażliwą, podatną na alergie, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, ale też każdą inną. Zabiegi są wykonane przy wykorzystaniu innowacyjnego osprzętu. Z tego powodu nie trzeba się bać żadnych efektów ubocznych.

Pracownicy z Instytutu Luisa uczestniczą w kursach dzięki jakim mogą podnosić swoje kwalifikacje. To pozwala również proponować szeroki wachlarz świadczeń, do jakich wykorzystuje się najwyższej jakości urządzeń. Poza zabiegami można dodatkowo zaopatrywać się w naturalne kosmetyki, żeby pogłębiać pielęgnację samodzielnie. Pomagają w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, czy olej z awokado. Po konsultacji z kosmetologiem preparaty dobierane są indywidualnie do określonego rodzaju skóry. W Instytut Luisa zatrudnieni są nie tylko eksperci z zakresu kosmetologii, lecz też odnowy biologicznej, albo medycyny estetycznej. Co więcej, do dyspozycji pacjentów pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie konsultacje mają miejsce w przyjemnej atmosferze, co jest znaczące.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz