Press "Enter" to skip to content

Funkcjonalne oraz stylowe ławy z funkcją rozkładania

Użyteczne i designerskie ławy z funkcją rozkładania wykonuje firma MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy do rozkładania w wysokim połysku idealnie wyrażą styl wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie są duże, a więc można je wykorzystywać w pomieszczeniach nieco mniejszych. Można je z kolei rozłożyć, kiedy przyjdą do nas znajomi.

Praktyczne elementy umeblowania takie jak ławy wysoki połysk standardowo mogą wobec tego spełnić funkcję stolika kawowego, a w czasie spotkania z przyjaciółmi lub na mniejszych imprezach domowych zagwarantują opcję rozkładania blatu, by zyskać stuprocentowy komfort. Ławy rozłożone ze wskazanej propozycji uchodzą za elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, jeżeli ktokolwiek posiada sporą przestrzeń ze względu na salon złączony z jadalnią, będą funkcjonalnym meblem w centrum salonu. Z drugiej, w przypadku mniejszej powierzchni ława rozłożona okaże się użytecznym meblem. Nie będzie zajmować wiele miejsca, a przyda się wówczas, gdy będzie konieczność wykorzystania dużego blatu. Stonowane wybarwienie ław sprawi, że bez problemu wpasują się one do wszystkich wnętrz. Tym bardziej natomiast sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w odwołaniu do designu skandynawskiego.

Szczególną uwagę w przedłożonych ławach zwraca wysoki połysk, jako efekt zrobienia z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat w każdej ławie wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozłożenie. Patrząc na to, że wkładka wydłużająca przechowywana jest pod blatem stołu, zwykle salon będzie prezentować się gustownie. Na stronie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, opisem, kolorystyką, jak i szczegółami odnoszącymi się do kupna zaprezentowanych ław. Poza ławą, dobrze będzie również sprawdzać stoliki kawowe tej marki. Udostępnione są one w długości blatów od 90 do 120 centymetrów oraz mają przeróżne wysokości. Znaczy to, że klient ławę dostosuje ją do konkretnych pokoi oraz do posiadanych upodobań.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz