Press "Enter" to skip to content

Gdzie warto udać się na manikiur czy też peeling?

Manicure japoński uznany jest za imponującą naturalną metodę pielęgnacji skóry i paznokci stóp. Posiada on nie tylko długoletnią tradycję, wywodzącą się z Japonii, ale w głównej mierze jego charakterystyczną cechą jest dużo zalet i walorów, które w kolosalnym stopniu wpływają na stan naszych stóp. Jedna z najważniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, iż w skład używanych tutaj maści oraz past wchodzą wyłącznie naturalne składniki, i nie ma tutaj żadnych zatrważających dla zdrowia chemikaliów. Z tego także względu zabieg ten nie powoduje nieprzyjemnych dla skóry podrażnień, lub także objawów alergii. Puder, jaki używa się w czasie zabiegu, po jego wypolerowaniu nadaje paznokciom ładny, naturalny blask.

Na domiar tego powoduje, ze mają one witaminy takie jak na przykład: A, E, H, a także B5 oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński ma nadzwyczaj dużo zalet oraz walorów, a przede wszystkim koryguje krążenie krwi, aktywizuje wzrost paznokci, i wzmacnia je – przetestuj kosmetyczka warszawa. Zazwyczaj stosuje się go, gdy kontrahent ma paznokcie niesłychanie słabe, o nierównej płytce, lub rozdwajające się.

Dzięki zabiegowi, jakim jest japoński manicure przestają się kruszyć, a również są bardziej mocne oraz sprężyste. Dziś można wykonać go już we wszelkich fachowych gabinetach kosmetycznych, działających na terenie Polski. Coraz częściej wykonywany jest też w domu, gdyż cechuje się łatwością wykonania. Jeśli wiec nie chcemy udawać się do salonu, lecz zabieg wykonać we własnym domu, potrzebne nam będzie: pasta z witaminami, puder, i polerka oraz dwustronny pilnik.

Niezbędna jest tu również szpatułka, którą nałożyć możemy pastę na stopy. Jeżeli wykonany go odpowiednio, stosując się do wyznaczonych zasad i kolejności zabiegu, nasze stopy odzyskają swój naturalny blask. Prócz tego nasze paznokcie napełniać się będą różowym połyskiem, jaki utrzyma się przez kolejne dwa tygodnie. Nie zapominajmy też, żeby po ukończonym zabiegu wetrzeć w stopy oliwkę, która ułatwi przenikanie innych materiałów. Po zabiegu poprzez tydzień nie malujmy paznokci.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz