Press "Enter" to skip to content

Innowacyjna metoda ozonowania krwi

Wszechstronnie przygotowana propozycja usług terapii ozonem jest wizytówką placówki Klinika Ozonoterapii w Katowicach. Opłaca się obeznać się z witryną www tej placówki, by poznawać wszystkie detale odnoszące się do wyznaczonych zabiegów. Działanie ozonoterapii jest powtarzalne, dlatego wielu pacjentów na konkretne zabiegi umawia się systematycznie. Sam opis wpływu ozonu opiera się na inaktywacji bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, stymulacji metabolizmu tlenowego a także pobudzeniu układu odpornościowego. Ozonoterapia coraz częściej stosowana jest profilaktycznie, żeby wzmacniać organizm. Klinika ozonoterapii Katowice jest miejscem, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych medyków. Pacjenci mogą korzystać z sześciu form leczenia, o szerokiej gamie wykorzystania. Są to: ozonowanie krwi, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe oraz ozonowanie wody i oliwy. Śląska klinika wyspecjalizowana jest w formach leczenia już od wielu lat.

Ze szczegółami w temacie jej funkcjonowania jak i tego, jak przebiegają terapie można zapoznać się na witrynie podanego ośrodka. To jedyna z paru placówek na Śląsku oferująca leczenie alternatywne bazujące na terapiach ozonowych w kuracjach dedykowanych. Sprawdzone formy aplikowania trójcząstkowego tlenu o wysokiej biodostępności są zachęcające. Na skuteczność biobójczą tlenu wpływają: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego i aż 95% ozonu. Pacjenci często decydują się na lecznicze kąpiele z ozonem, oddziałujące stricte na powierzchnię skóry.

W trakcie kąpieli gaz wpływa aktywnie na skórę, dając dużo cech prozdrowotnych. Ozon w dużym stężeniu ma działanie: sprzyjające zdrowiu, antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze a także zwalczające pasożyty. Kąpiele z ozonu są bezpieczne, ponieważ ozon jest gazem naturalnie występującym w środowisku. Rezultaty kąpieli ozonowych są zauważalne już po kilku nałożeniach.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz