Press "Enter" to skip to content

Kubki z nadrukiem jako znaczące gadżety marketingowe

Promo Group produkuje kubki reklamowe jako ważne nośniki marketingu. Ceramika reklamowa, obejmuje także filiżanki, szklanki, kufle, talerze, miski, czy zestawy zrobione z ceramiki. Wybierana jest w marketingu bardzo często. Osoby, które tego typu gadżety podarują uchodzą za bardziej miłe, a pośród kontrahentów, którzy dostaną te podarunki pojawi się dobre wrażenie o podanej marce. Dlatego warto w taki sposób promowania jak kubki z logo inwestować. Kubek jest perfekcyjnym nośnikiem reklamowym, wykorzystywanym od wielu lat, ze względu na to, że towarzyszy wielu osobom codziennie.

W każdej sytuacji jest w zasięgu dłoni, a jego wykorzystanie może kojarzyć się z pozytywnym odstresowaniem w pracy w czasie picia ulubionej kawy lub herbaty. Promo Group proponuje zleceniodawcom również filiżanki reklamowe, kojarzące się z większym prestiżem. Ekskluzywne akcesoria opłaca się w takim razie wręczyć klientom VIP. Kiedy zaś ktoś chce zapisać się w pamięć swoim partnerom biznesowym to może przekonać się na foto kubki z nadrukiem wygrzewanym na zewnętrznej warstwie kubka. W tym wypadku można zdecydować się na bardziej spersonalizowane zamówienie, umieszczenie fotografii albo wybranego projektu w pełnych kolorach. Bardzo dobrym pomysłem jest też zamówienie dla kontrahentów kubków ze szronem, wyglądających tak jakby były to kubki zamrażane.

Z kolei, kufle promocyjne można wręczyć pracownikom firmy na wyjazdach integracyjnych. Komplety ceramiki promocyjnej to forma w największym stopniu wyszukana. W ich skład wchodzą: filiżanki, dzbanki, czajniki, mleczniki oraz cukiernice. Taki upominek reklamowy idealnie sprawdza się na konferencjach z istotnymi kontrahentami lub jako podziękowania. Marka Promo Group jest otwarta na najnowsze trendy, a także na bieżąco dostosowuje ofertę gadżetów promocyjnych do zmieniających się warunków branżowych a także oczekiwań klientów. W efekcie, nawiązując współpracę z nią można stworzyć niebanalny profil swojej firmy, korzystnie postrzegany przez dotychczasowych, jak i przyszłych partnerów biznesowych.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz