Press "Enter" to skip to content

Kurs motorowodny, podzielony na część teoretyczną i praktyczną

Firma Sailing Camp organizuje kurs motorowodny, podczas jakiego rozwiązania International Sailing Schools Association dopasowane są do rodzimych okoliczności. I dokładnie z tego względu w dziedzinie kurs motorowodny poleca się zdobywać uprawnienia właśnie w takim miejscu. Kursy są także dopasowane personalnie do oczekiwań uczestników, co dla wielu osób jest wyjątkowo istotne. Jeśli pojawi się taka potrzeba, to wykonane są kursy indywidualne.

Instruktorzy to osoby wykwalifikowane, z dużym doświadczeniem w obrębie bezpiecznego poruszania się po wodach. Wszyscy kursanci traktowani są życzliwie, a miła atmosfera jest korzystna dla uczących się. Na bieżąco korygowane są pomyłki przyszłych sterników, co pozwoli im łatwiej przyswajać wiadomości. Kursy na sternika motorowodnego odbywają się z uszanowaniem dla przyrody, a stricte do akwenów na jakich odbywa się szkolenie. Pływanie motorówką można opanować w 1 dzień, co jest komfortowe i dla dużej liczby kursantów wyjątkowo istotne.

Do kursu można przystępować bez wiedzy wstępnej. Intensywny kurs pozwala w niedługim czasie przyswajać kompletną wiedzę. W ramach szkolenia instruktorzy sugerują się wyznacznikami PZMiNW. To pozwoli perfekcyjnie opracować kompendium wiedzy i we właściwy sposób przedstawić ją kursantom. W kursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła czternaście lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedłożyć pozwolenie opiekunów prawnych.

Uczestnicy kursu uczą się w miłej atmosferze, dlatego marka ta jest rekomendowana w swojej dziedzinie. Uczyć się można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim a także kurs morski w Darłowie. Osoby, które będą chciały zrobić szkolenie mają okazję dobrać miejsce oraz sposób dopasowany do wymagań. Zarezerwować termin szkolenia można prosto, za pośrednictwem strony albo dzwoniąc. Po zmianach w polskich przepisach, do uprawiania sportów motorowodnych niezbędne są właściwe umiejętności, zdobyte na szkoleniu.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz