Press "Enter" to skip to content

Lekarz z zakresu urologii z dużym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista urolog ze sporym doświadczeniem, któremu wszyscy pacjenci ufają. Wykonał on już setki zabiegów urologicznych. Regularnie dokładnie ocenia stan zdrowia pacjentów oraz zajmuje się ich leczeniem.

Stale rozszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie obawia się wdrażać innowacyjnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zaglądać na witrynę www jego gabinetu, by zobaczyć, czym precyzyjnie się będzie zajmować i jakie ma uprawnienia.

Można również wirtualnie albo telefonicznie zapisać się na wizytę. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej diagnostyki albo chce podjąć leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może skontaktować się z ekspertem za pośrednictwem strony internetowej. Po pierwszej konsultacji ekspert wyznaczy dalszy plan leczenia i decyduje, czy podejmowane będzie prywatny urolog, bądź może inna interwencja. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co pozwoli dostosować najlepsze techniki leczenia.

Lekarz na bieżąco udzieli pacjentom wiadomości w temacie ich kondycji zdrowotnej oraz o tym, jakie będą kolejne etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro pacjenta, niezależnie od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłosi.

Ekspert doskonale wie o tym, że niektóre schorzenia mogą wywołać dyskomfort u pacjentów i z tego powodu cechuje go pełne empatii podejście. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy ze schorzeniami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnoza, a jeśli to konieczne, pacjenci poddani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Pacjenci wpisują się również na operacje: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję fuzyjna.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz