Press "Enter" to skip to content

Miód nektarowo-spadziowy i lipowy – gdzie zakupić?

Miód nektarowo-spadziowy to specyficzny typ miodu, jaki łączy w sobie charakterystykę i zapach kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest poprzez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (w pewnych sytuacjach do produkcji wykorzystuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niezmiernie wielokrotnie są traktowane jako te niegatunkowe. W rzeczywistości ten rodzaj miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym. Co więcej, stworzony przez nas miód nektarowo-spadziowy gwarantuje olśniewające doznania smakowe oraz aromatyczne.

Miód ten używa się bardzo wielokrotnie jako element leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia, Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy znamionuje się wysokim składem enzymów, jakie są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeśli wypatrują Państwo wyśmienitego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas pasieki.

Najlepszy miód w najniższej cenie, prosto z naszych uli – sprawdź miody sklep online! Stworzona przez nas pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym segmencie uważany jest za niesłychanie rzadki i skomplikowany do zdobycia. Dzieje się tak, gdyż miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) zdobywany jest z drzew lipy, które w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeżeli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach lub w niedostępnych punktach).

Miód lipowy poza znakomitym smakiem oraz aromatem, oferuje dużo leczniczych właściwości. To właśnie dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, jakimi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie).

Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest dalej jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą i przeziębieniem. Jeżeli szukają Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – serdecznie zapraszamy do zakupu. Zapewniamy, że skonstruowany przez nas miód lipowy rozwiąże dużo problemów z przeziębieniem i infekcjami, jednocześnie pokazując swoje wartości smakowe i aromatyczne.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz