Press "Enter" to skip to content

Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w której można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można więc skorzystać ze wsparcia specjalistki, kiedy nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane ukierunkowanie i pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza zajmuje ona pozycję liderki. W głównej mierze, jest ona ceniona za efektywność w poradnictwie i w rozwiązaniu prawnych problemów. Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmuje reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentować. Co znaczące, jej kancelaria nawiązuje współpracę także z renomowanymi kancelariami z całego świata, dlatego o ile jakąś sprawę należy rozwiązywać w innym kraju, to również adwokatka może w tym pomóc. Klienci indywidualni, którzy zgłaszają się do tej kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, pomoc w opracowaniu treści licznych umów, pozwów i innych pism procesowych.

W głównej mierze, klienci skorzystają w tym punkcie z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w obrębie przyznawania odszkodowań i ściągania należności. Prawo karne i prawo administracyjne to kolejne dziedziny, w jakich można oczekiwać na wsparcie ekspertki. W dodatku, można oczekiwać, że Iwona Cebo – Kubiczek może pomóc w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeżeli będzie taka konieczność, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentowała interesantów na wokandzie sądowej.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz