Press "Enter" to skip to content

Opis bramek obrotowych wysokich udostępnionych w Stopcontrol

Charakterystyka bramek obrotowych wysokich udostępnionych w Stopcontrol klienci mogą poznawać, przeglądając konkretne modele na stronie www. Dodatkowo, mogą też skorzystać z wskazówek doświadczonych sprzedawców. W Stopcontrol pracują eksperci, którzy dokładnie wsłuchają się w wymagania klientów i na tej bazie dobiorą model bramki spełniający wszystkie wymagania powiązane z kontrolą dostępu na wybranym obszarze lub w obrębie wybranego budynku.

Imponująca jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do kupna. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek stanowią trzy skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy klienci mają możliwość wybrać wśród 3 gatunków stali. Poza dwoma zaprezentowanymi jest to także stal pomalowana proszkowo.

Decydując się na trzecią możliwość, wybiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą być zastosowane wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt wszystkich bramek pozwoli na płynny ruch skrzydeł przy zachowaniu niedużej powierzchni. Wyraziste piktogramy nawigacyjne ułożone są na dobrze dobranej wysokości, wobec czego abstrahując od wzrostu, każda z osób może zobaczyć wyświetlającą się sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach wyposażony jest w układ wspomagający ruch ramion, który po wprawieniu skrzydła w ruch wspomaga obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma dodatkowo blokadę ruchu wstecznego, jaka uniemożliwia przechodzenie w odwrotnym kierunku niż zaprogramowane jest urządzenie zewnętrzne. Działanie bramki można w prosty sposób modyfikować, bo mają intuicyjny panel sterujący. Przeglądając szczegółowe dane techniczne każdej bramki można prościej wybrać model jaki odpowiada posiadanym potrzebom. Najważniejsze atuty bramek obrotowych wysokich to: jakość, estetyczne wykonanie, praktyczność, bezpieczeństwo i maksymalna ergonomia. Kupujący mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli usługi serwisowe, gdy mechanizm bramki nie będzie funkcjonował poprawnie.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz