Press "Enter" to skip to content

Powiązany z pielęgnacją twarzy trend, oparty na unowocześnionych technologiach

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako gwarancja ulepszenia kondycji skóry przeprowadzany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez wykwalifikowanych kosmetologów. Odbywa się on etapami, co umożliwia w rezultacie na pozyskanie efektu skóry bardzo dobrze oczyszczanej, odświeżonej, zdrowej jak i odnowionej. W pierwszej kolejności ma miejsce neutralizacja wolnych rodników przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po złączeniu z jonami wodoru tworzą wodę oraz tlen, niezbędne dla skóry. Kolejny etap to eksfoliacja, czyli złuszczanie obumarłych warstw naskórka. Usunięte są wyschnięte komórki, co umożliwia lepsze wchłanianie w trakcie zabiegu oczyszczanie wodorowe w Kielcach substancji aktywnych.

Trzecim etapem jest dotlenianie, pozwalające na wprowadzanie antyoksydantów. Jednocześnie zastymulowane jest wytworzenie białka występującego w tkance łącznej oraz kolagenu. Kolejno, przeciwutleniacze są rozprowadzane po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochrania to skórę przed kolejnym wytwarzaniem się wolnych rodników a także przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników z zewnątrz.

Kolejno antyoksydant jest wprowadzany w głębsze warstwy skóry przy zastosowaniu głowicy emitującej fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Prowadzi to do poruszania się komórek i powstania efektu termicznego. Można również spodziewać się wyciszenia struktur komórkowych, odprężenia mięśni, pobudzenia przepływu krwi i limfy. Wpływa to na doskonalszy metabolizm i zregenerowanie komórek. Na końcu wykonywany jest zabieg anti – aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Stymuluje to tkanki i włókna kolagenowe, ulepszając jędrność skóry i doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry można porównać z zabiegami takimi jak: hydrabrazja, infuzja, ultradźwięki, czy bipolarna fala radiowa równocześnie.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz