Press "Enter" to skip to content

Precyzyjne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium

Wiss pośród wielu świadczeń oferuje precyzyjne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium. Opłaca się rozpocząć współpracę z Wiss, telefonując lub przesyłając formularz zgłoszenia za pomocą strony www, gdy to właśnie usługa spawanie aluminium bielsko jest taką, jaką zamierza się zrealizować szybko. Spawane mogą być konstrukcje nierdzewne oraz aluminium, czym zajmują się doświadczeni technicy. Zadania z tego zakresu zrealizowane są na półautomatach spawalniczych. Wykonują je spawacze mający niezbędne kwalifikacje UDT.

Często realizowane jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do dziesięciu tysięcy mm. Celem ulepszenia procesu spawania a także podwyższenia seryjności spawanych podzespołów, firma używa robota spawalniczego. Jest on tak wszechstronny, że za jego pośrednictwem można obsłużyć aż 3 stanowiska spawalnicze. Robot posiada innowacyjną budowę, co pozwoli mu zespawać kratownice o maksymalnych wymiarach 2900 x 2900 x 1000 milimetrów. Dodatkowo, użycie specjalnie zaprojektowanego obrotnika pozwala na spawanie elementów o maksymalnej długości 3100 mm przy jednym zamocowaniu. Uzyskuje się wówczas idealną jakość łączenia i obrabiania.

Każda realizacja jest wykonana przy zastosowaniu dużej skrupulatności. Spawanie jako kluczowy element stapiania może zostać użyte z myślą o późniejszym wykorzystaniu dowolnych części, w dowolnych dziedzinach przemysłowych. Można liczyć nie tylko na to, że aluminium będzie odpowiednio zespawane, ale też że będzie idealnie wyglądać. Spoiwa będą zrobione w różnej pozycji a także będą miały dowolne kształty. Później, można je wykorzystywać sukcesywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacji, w branży lotniczej lub w branży elektroniki. Wiss gwarantuje, że wszystkie prace będą zrobione przy niskim wpływie temperatur na spawany element. Dlatego nie będzie mowy o żadnych zmianach w kształcie materiału. Spawanie we wskazanej firmie jest wykonane wzorcowo.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz