Press "Enter" to skip to content

Profesjonalny gabinet logopedyczny w stolicy

Profesjonalny gabinet logopedyczny w stolicy z jakiego propozycją usług można zapoznać się pod adresem ZajeciaLogopedyczne.pl jest punktem, do którego rodzice chętnie zgłaszają się z dziećmi, gdyż mają świadomość, że maluchy zmagające się z problemami z wymową lub z innymi problemami oddziałującymi na mowę będą pod bardzo dobrą opieką. Wykwalifikowana specjalistka logopedii magister Julianna Kopczyńska skończyła studia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z terapią logopedyczną oraz pedagogika ze specjalnością profilaktyka społeczna. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z logopedii, w związku z czym idealnie radzi sobie w standardowej pracy z najmłodszymi, nie tylko pod względem zajęć z wymowy. Wyróżnia ją empatyczność wobec każdego z podopiecznych, wobec czego dzieci na zajęciach czują się pewnie.

Dodatkowo, doskonale zna ona normy rozwojowe i z tego powodu terapię dla wszystkich wychowanków buduje na indywidualnym podejściu. Spotkania przy zastosowaniu zabawy są dla najmłodszych interesujące. Podopieczni nie zniechęcają się i chętnie współpracują ze specjalistką. Doświadczenie w pracy w przedszkolu oraz w świetlicy socjoterapeutycznej spowodowało, że propozycja https://www.zajecialogopedyczne.pl/ opracowana jest kompleksowo. Terapia logopedyczna za każdym razem dostosowana jest do oczekiwań, umiejętności oraz zainteresowań dziecka. Każde z dzieci ma wystosowany indywidualny plan zajęć terapeutycznych.

Na co dzień logopeda wybiera gry oraz pomoce logopedyczne, w efekcie czego ćwiczenia pobudzają rozwój malucha na wielu płaszczyznach. Opiekunowie, którzy mają jakieś pytania co do rozwoju dziecka albo tego, jak ćwiczyć z dzieckiem w domu, w każdej sytuacji otrzymają czytelne rady. Wszystko tłumaczone jest precyzyjnie. Klimat w gabinecie pomaga w tym, aby dziecko w idealnych warunkach przyswoiło zasady związane z wzorową artykulacją. W związku z tym ten profesjonalny gabinet logopedyczny w stolicy jest polecany w swojej branży.

 

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz