Press "Enter" to skip to content

Propozycje na oryginalne napoje alkoholowe, jakie można wyszukać na stronie Tragos Del Mundo

Pomysły na niebanalne trunki, jakie można znaleźć na blogu Tragos Del Mundo opłaca się rzeczywiście wypróbować. Wtedy wniesie się nieco świeżości do menu alkoholi, jakie się najczęściej pija, a dodatkowo można będzie pozytywnie przywitać swoich gości. Wystarczy chociażby zajrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/borgona-trago/, aby dowiadywać się, jak wykonać klasyczną i cechującą się wyrazistym smakiem chilijską Burgundię. Borgona to koktajl z czerwonym winem i truskawkami. Należy przygotować go w dużym dzbanku. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa propozycja, najlepsza na letnie dni. To trunek rześki.

Można go zrobić wczesnym latem, w trakcie sezonu na truskawki. Smakosz powinien zwrócić uwagę na to, żeby nie zjeść zbyt wiele truskawek z takiego trunku, gdyż nasączone winem mogą uderzyć do głowy. Przepis na Burgundię jest prosty do zrobienia. Wynika to z tego, że znajduje się w niej mało składników. Do wykonania wakacyjnego, pochodzącego z Chile trunku wystarczą: butelka czerwonego wina, 500 gram truskawek, kostki lodu oraz trochę cukru. Na początku płucze się a także sieka truskawki. W następnej kolejności, miesza się je z cukrem i odkłada na pół godziny. Do słoika trzeba wlać wino oraz nasączone owoce. To wszystko trzeba wymieszać i przelać do dzbanka.

Wcześniej, dodając do dzbana parę kosteczek lodu, aby napój schłodzić. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą zasmakować w wakacje czegoś nowego. Można też zdecydować się na pozostałe trunki, scharakteryzowane na Tragos Del Mundo. Jest to natomiast propozycja na pochmurne i chłodne wieczory Navegado poprawi nastrój. Nie można pomijać 5 najważniejszych elementów w jego przygotowaniu: czerwonego wina, pomarańczy, goździków, lasek cynamonu a także cukru. Często do robienia Navegado stosuje się młode wina z owoców, jakimi są Merlot czy Syrah. Pośród dodatków dodaje się: gałkę muszkatołową, imbir, kardamon, liście hibiskusa.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz