Press "Enter" to skip to content

Przykładowe realizacje Instaglass – efektywne oraz funkcjonalne

Wybrane propozycje od marki Instaglass są efektywne oraz funkcjonalne. Zachęcają do tego, żeby korzystać z propozycji zaprezentowanego zakładu. Parawany Szklane zawsze zrobione są w dopasowaniu do oczekiwań zleceniodawców, co także jest znaczące. Często zamawiający decydują się na ściany ze szkła, gdyż wyglądają one bardzo wykwintnie. Są wykonane ze szkła hartowanego, co także wpływa na ich trwałość. Ściany ze szkła skutecznie oddzielają od siebie wyznaczone pokoje, tak samo w domach, ale też w instytucjach publicznych. Równocześnie, ich design oddziałuje na zachowanie sporej powierzchni. W Instaglass robione są też przegrody szklane, najczęściej w oparciu o indywidualne parametry.

Wykonane ze szkła parawany sprawdzą się w pokojach kąpielowych lub w łazienkach. Znacznie częściej przegrody nawannowe są w stanie zastąpić kabiny prysznicowe. Ogromną popularnością chwalą się panele szklane, wyznaczone do jadalni. Są one odporne na działanie wody i plamoodporne. Równocześnie, są też nad wyraz wytrzymałe. To bardzo dobra opcja dla klasycznych płytek. Patrząc na to, że są one wykonane ze szkła hartowanego, wykazują zwiększoną odporność na zarysowania oraz na uszkodzenia różnego rodzaju.

Panele do kuchni obrobione są dowolnie wybieranymi wzorami, by w pełni dostosowały się do konkretnego pomieszczenia. Zamawiający z oferty dobierają także balustrady ze szkła, na balkony i schodowe. Zawsze prezentują się one w taki sposób, jakby szkło zostało połączone z podstawą. Zrobione są z bezpiecznego laminowanego szkła hartowanego. Balustrady dostępne są w dowolnych wielkościach oraz grubościach, od dwunastu do dwudziestu milimetrów. Są mocne oraz bezpieczne, z uwagi na użycie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass wykonywane jest także specjalne szkło: chroniące przed włamaniami, utrzymujące komfort cieplny, dźwiękochłonne, odporne na działanie ognia, przeciwsłoneczne, nadwymiarowe, GLS, VSG albo robione przy wykorzystaniu techniki dającej finalnie szkło płaskie.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz