Press "Enter" to skip to content

Realizowana kompleksowo usługa ułożenia bruku

Kompleksowa usługa układania bruku to motyw dla którego przedsiębiorstwo OmegaBruk nie może narzekać na mało klientów. O tym, iż pracownicy mają duże doświadczenie świadczy chociażby to, że bardzo dokładnie wyprowadzą spadki przy użyciu sprzętu geodezyjnego. Inwestorzy nie muszą się bać żadnych opłat dodatkowych lub zamartwiać tym, że samodzielnie muszą coś zakupić.

Wszystkim zajmują się brukarze ze wskazanej firmy. Cena za ukladanie kostki brukowej jest wyznaczona indywidualnie, po zrobieniu pomiaru u zleceniodawcy. Specjaliści zaproponują również materiały a także wstępnie zaaranżują całą nawierzchnię. Po akceptacji symulacji kosztów pracownicy będą zajmować się zrealizowaniem projektu. Do akceptacji zostają barwa a także kształt wybranych kostek brukowych.

Szkice wykonane są zwłaszcza przy bardziej skomplikowanych zleceniach, przy jakich ważne jest to, by bruk pasował do otoczenia oraz był ułożony w nieszablonowy sposób. Zakład ma rozbudowane zaplecze sprzętu. Są to: zagęszczarki, piły, koparki, wywrotki, bądź samochody HDS, co obniża koszty za wykonaną usługę.

Z uwagi na tak sporą specjalizację OmegaBruk poszerzyła świadczenia też o brukarstwo artystyczne. Na stronie można sprawdzić portfolio oraz stwierdzić, że ukladanie kostki brukowej przez tę firmę jest na wysokim poziomie. Brukarze posiadają kwalifikacje i cały czas rozszerzają doświadczenie. Firma może wobec tego zrealizować rozbudowane zamówienia.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz