Press "Enter" to skip to content

Rekomendacje powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego

Zalecenia powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem makijażu. Dodatkowo, można je przejrzeć na witrynie gabinetu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć w takiej sytuacji pewność, że wszystko będzie zrobione bezbłędnie. Znaczące jest to, by 1 dzień przed zabiegiem nie brać leków rozrzedzających krew a także nie pić alkoholu. Przez mniej więcej tydzień po zabiegu miejsce poddawane pigmentacji należy potraktować bardzo szczególnie. Przez miesiąc nie wolno korzystać z sauny, korzystać z solarium a także skorzystać ze SPA. Kolor pigmentu może ustabilizować się nawet miesiąc.

Solidność make upu będzie przedłużona, o ile będzie stosować się odpowiednie kosmetyki, a zwłaszcza kremy z filtrem UV. W zależności od tego, czy wykonany jest make up permanentny brwi, oczu, czy ust wskazane są też zalecenia precyzyjne, o jakich warto pamiętać. Doświadczone kosmetyczki dokładnie również poinformują klientkę o tym, kiedy nie powinna się zdecydować na taki zabieg, przedstawiając wszystkie ograniczenia. Panie wiedzą, że oddadzą się w najlepszą opiekę, gdyż wykwalifikowane ekspertki z zakresu kosmetologii systematycznie sprawdzają trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej, co przekładają na codzienną pracę.

Każda specjalistka wykonuje zabiegi w przyjemnej i atmosferze, używając certyfikowanego osprzętu, a wszystkie czynności są bezpieczne. Najbardziej rozbudowana jest oferta oferta odnosząca się do makijażu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi wykonuje metodą: ombre, cienia lub pudrową. Make up permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W gabinecie wykonywane są w cenie korekty dla wszystkich rodzajów makijaży.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz