Press "Enter" to skip to content

Rzetelna marka oferująca szkolenia w stolicy, w Krakowie a także kursy zdalne

Bogata lista szkoleń, udostępnionych w Imperium Szkoleniowym zawiera szkolenia stacjonarne na terenie Krakowa jak i w stolicy, jak i kursy w formie zdalnej. Klienci mają do wyboru szkolenia do jakich zaliczają się: MS Excell, MS Office, kursy z obsługi baz danych, kursy z obsługiwania programów grafiki, kursy z programowania, kursy z projektowania stron www, kursy z Business Inteligennce, kursy z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, bądź też szkolenia z modelowania procesów biznesowych. W obrębie e – learningu udostępnione są zestawy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Klienci biznesowi nad wyraz często zdecydowani są również na udział w kursach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym wystosowane są dodatkowo szkolenia jako jednoosobowe warsztaty. Za każdym razem obszar konsultacji jest indywidualnie omówiony przez instruktora z klientem. Specjalnym obszarem w katalogu są kursy niestandardowe. Mogą one się odbywać w siedzibie zamawiającego.

Ochoczo skorzystają z tego biznesmeni, jacy mają w danym czasie we własnej siedzibie wdrażane niestandardowe oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego w pełni będą odpowiadały na zapotrzebowanie rynku dotyczącego prowadzenia szkoleń IT w przejrzystej formie. Wszystkie szkolenia przeprowadzają wyłącznie sprawdzeni trenerzy, mający tytuły MCT oraz Microsoft Office Specialist Master. Po odbytym szkoleniu uczestnicy otrzymują dyplomy skończenia zajęć. Są one dostępne w języku polskim a także angielskim.

Kursy przygotowane są na dowolnym etapie wiedzy kursantów, a na prośbę zleceniodawców mogą być opracowane na sposób indywidualny. Do najpopularniejszych szkoleń wliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na stronie online przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/laczenie-tekstow-w-excelu-5-sposobow/ można zapoznać się z dokładnym opisywaniem określonych szkoleń, sprawdzić ile kosztują a także ile trwają. Kiedy klient przekona się na zakup szkolenia w formie zdalnej to otrzymuje: dostęp do prezentacji z bazowymi informacjami na temat funkcjonalności oprogramowań oraz do zrozumiałych filmików z instruktażami.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz