Press "Enter" to skip to content

Serwis z długoletnim dorobkiem w branży oponiarskiej

Wymienianie opon na wysokim poziomie – to wyróżnia serwis taki jak wulkanizacja Mszczonów. Zmiana opon i kół na felgach ze stali oraz z aluminium odbywa się na terenie Polski co sezon, w związku z tym każdorazowo należy zgłaszać się do wskazanego warsztatu, w którym jakość świadczeń nie ma sobie równych. Z uwagi na obecne w Polsce czynniki atmosferyczne jest to wręcz priorytetem. W przedstawionym warsztacie wyznaczone są usługi zmiany opon i kół na felgach ze stali w porze zimowej i wymianę na felgi z aluminium latem. Podstawą jest skrupulatne wyważenie opon, zapewniające bezpieczną jazdę. Odbywająca się co sezon zmiana ogumienia to wręcz obowiązek kierowcy.

Ponadto, warto się decydować na zmianę opon wtedy, gdy nabywa się felgi lub opony albo wtedy, gdy zauważy się na feldze pęknięcia. Wulkanizacja Mszczonów to miejsce reprezentowane przez wykwalifikowanych wulkanizatorów. Najpierw sprawdzą oni stan opon, jakie mają być zamontowane. Następnie, ustawiają samochód na równej powierzchni, odkręcając jednocześnie śruby trzymające koło. Potem sprawdzony jest element łączący koła z nawierzchnią, a gdy miejsce ma wymiana sezonowa, to zdejmowane opony są oznaczane mazakiem. Kolejno, kontrolowane są felgi, zakładany jest oryginalny wentyl i opona uzupełniona jest pod ciśnieniem. Po takich zadaniach dochodzi do zamontowania koła na piaście i przykręcone zostają śruby mocujące koło. Kończącą wszystko czynnością jest założenie osłony felgi.

Zawsze opony są też pompowane do parametru ciśnienia zalecanego przez producenta pojazdu. To potwierdza renomę warsztatu wulkanizacji. Jeśli kierowca zamierza spytać o detale zestawu usług, to wystarczy, że uzupełni formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na witrynie online Wulkanizacja Mszczonów. Tak profesjonalny serwis zalicza się do prestiżowej grupy Auto Centrum Group, obejmującej specjalistów z branży moto. Właściciele pojazdów wiedzą, że będą po usłudze podróżować bezwypadkowo.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz