Press "Enter" to skip to content

Świetne wykorzystanie urlopu w Darłowie

Niezapomniane wykorzystanie urlopu w Darłowie można sobie zagwarantować, podczas gdy zdecydujemy się na to, by zameldować się na terenie obiektu Leśny Dworek. Mało tego, że można meldować się w przytulnych pokojach na obszarze dworku, to można również korzystać z pozostałych możliwości. Dzięki temu, abstrahując od tego, jakie ktoś ma preferencje a propos spędzania wolnego czasu, może wybierać nocleg, jaki mu wyjątkowo odpowiada.

Można na przykład zdecydować się na wynajęcie zrobionego z drewna domku letniskowego. To świetna propozycja dla rodzin, które chcą przebywać oddzielnie od pozostałych. Domki letniskowe w Darłowie znajdują się nad urokliwym stawem. W każdym domku znajdują się dwa pokoje, plus łazienka z prysznicem. W domkach takich może się zmieścić nawet 5 osobowa rodzina. Domki wyposażone są w: telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz ekwipunek plażowy. Dla turystów dostępny jest także nieodpłatny dostęp do WiFi. Domki to dobry pomysł na wakacje z czworonogiem. Ulokowane są 5 kilometrów od morza, 2 kilometry od centrum Darłowa. Na terenie obiektu Leśny Dworek umieszczone są basen, boisko do gry w piłkę, staw wędkarski a także siłownia. Znaczy to, że wybierając wakacje nad morzem można spędzać czas na sportowo, bez konieczności szukania rozrywek w innych miejscach. Blisko domków znajduje się las, a więc można wybierać się na eskapady rowerem oraz piesze, daleko od innych ludzi.

W czarującym domku pod lasem można również zameldować się w pokojach na piętrze w obiekcie albo w odrębnym domku nad winnicą. Noclegi udostępnione są w cenie z wyżywieniem pod postacią bufetu z posiłkami gorącymi oraz regionalnymi przetworami a także wędzonką. Dla turystów dostępne są również napoje. W dodatku, można wykupić noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją. Każdy, kto chciałby spędzać urlop nad Morzem Bałtyckim, musi zobaczyć właśnie tę opcję. Leśny Dworek Winnica znajduje się parę kilometrów od centrum Darłowa, wobec czego nie ma potrzeby przebywać w turystycznym zgiełku i odpoczywać w przemiłych warunkach. To idealne wakacje dla rodzin z dziećmi lub dla osób poszukujących wytchnienia. Patrząc na to, że na obszarze Leśnego Dworku jest winiarnia, miłośnicy tego trunku znajdą tutaj coś dla siebie.br>

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz