Press "Enter" to skip to content

Szybka regeneracja uszkodzonych przekładni kierowniczych

Bezzwłoczna naprawa uszkodzonych przekładni kierowniczych jest możliwa, kiedy skorzysta się z usług w przedsiębiorstwie REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Dlatego kiedy dostrzeże się symptomy takie jak: wyciek oleju hydraulicznego, zanik wspomagania, luzy, stuki, zacięcia, bądź szarpanie kierownicą to dobrze będzie zgłaszać się do wybranego z warsztatów w celach diagnostycznych. Są one umiejscowione w całej Polsce, wobec czego nie ma z tym problemu. Regeneracja w trybie zdalnym odbywa się w ciągu 72 godzin. Wystarczy nawiązać kontakt z firmą, a jej pracownicy kierują kuriera pod podany adres.

Maglownicę trzeba precyzyjnie zapakować, a potem przekazać przewoźnikowi. W tym samym dniu, gdy przekładnia znajdzie się w zakładzie, będzie przeanalizowana i naprawiona, a po wszystkim przesłana pod adres zleceniodawcy. W trakcie doby przekładnia zostanie przekazana do odbiorcy, wraz z 12miesięczną gwarancją. Wysyłka z regeneracją i odesłaniem w trzy dni robocze to zachęcająca propozycja. Kuriera można zamówić internetowo lub wykonując telefon na wskazany na witrynie numer. Trzeba wskazać model pojazdu a także objawy świadczące o uszkodzeniu.

Maglownica połączona jest z kolumną kierowniczą, jak i z podzespołami mechanizmu zwrotniczego kół. Ruch kierownicą przenoszony jest przez kolumnę bezpośrednio na maglownicę. To ona steruje podzespołami zwrotniczymi kół, co umożliwia ich skręt w stronę pożądaną przez właściciela samochodu. W przeciągu kilku lat zastosowano przeróżne konstrukcje przekładni. Aktualnie często spotykana jest przekładnia zębatkowa, a więc maglownica. Takie elementy są bardzo często naprawiane w jednej z siedzib zaprezentowanej firmy i regeneracja maglownic i w efekcie kierowcy nie powinni się bać jeżdżenia samochodem. Doświadczeni specjaliści sprawdzą przekładnię i usuną korozję. Później zajmą się regulacją. Firma działa stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Zregenerowane przekładnie są wysyłane za kaucją zwrotną.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz