Press "Enter" to skip to content

Witryna na której umieszczone są oferty z najpopularniejszych portali o nieruchomościach

Fliper to strona na jakiej umieszczone są ogłoszenia z najważniejszych portali o nieruchomościach. Innowacyjnie opracowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w 60 sekund po tym, jak dane ogłoszenie było dodane na witrynie portalu o nieruchomościach. Internauta w parę minut ma okazję zapoznać się z ogłoszeniami z najważniejszych serwisów. Świeże ogłoszenia ma okazję zobaczyć bezzwłocznie, na urządzeniach mobilnych.

Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet i automatyczna wyszukiwarka ofert mieszkań będzie działała. Nowocześnie opracowany monitor branży nieruchomości umożliwia odnaleźć zawiadomienia obiektów wyznaczonych do sprzedawania lub do wynajmowania.

Klient samodzielnie wybiera opcje na bazie jakich sprawdza cenione serwisy branżowe. Katalog propozycji dostępny jest bez powtórzeń, co umożliwi oszczędzić czas. Kiedy występują jakieś problemy z obsługą serwisu to do dyspozycji pozostaje wsparcie techniczne. Działa nawet do kwadransa od chwili zgłaszania awarii. Wyrazisty wygląd serwisu umożliwia znaleźć godne zauważenia oferty nim odpadną z rynku.

Fliper jako serwis do poszukiwania nieruchomości jest nie do podrobienia. System kontroli rynku nieruchomości oparty na funkcjonowaniu wyszukiwarki umożliwia bezzwłoczne dotarcie do ogłoszeń prywatnych, zamieszczonych na czołowych serwisach. Fliper pozwala przeglądać ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, które są zaciekawione na równi ich kupnem jak i sprzedażą. Intuicyjnie opracowana wyszukiwarka udostępniona jest w zestawach: Start, Plus oraz Premium. Odróżniają się one liczbą obiektów do sprawdzenia i możliwością zastosowanych
filtrów. Branża nieruchomości rozwija się dynamicznie, z tego powodu nie jest czymś zadziwiającym że znacznie więcej Polaków zainteresowanych jest tym rynkiem. Fliper jako witryna na której znajdują się ogłoszenia z najpopularniejszych serwisów o nieruchomościach to odpowiedź na te wymagania.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz