Press "Enter" to skip to content

Wózki paletowe wykonywane na bazie nowoczesnych technologii

Wózki paletowe wykonywane na bazie nowoczesnych technologii oferuje firma MDE – Lifts. Ułatwiają one tradycyjne załadowanie oraz rozładowanie ciężarówek. W tym celu idealnie sprawdzi się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie te jest w stanie załadować palety do ciężarówki albo do busa, podnosząc ładunek z ziemi, a później samodzielnie się unosić oraz kierując do środka, by umieścić palety we wskazanym miejscu.

Jeżeli natomiast wózek jest pusty to działając jako winda mobilna może sam przedostawać się do wnętrza ciężarówki lub busa, by zabrać ze środka palety i następnie rozładować je na zewnątrz. Wszechstronnie działające maszyny takie jak winda samo załadowcza sprawdzą się wobec tego w każdym magazynie albo hali produkcyjnej do jakich będą zakupione.

Pracownicy zajmujący się załadunkiem albo rozładunkiem towaru będą też odciążeni, bo jedyne, co im zostanie, to kierować urządzeniem. Wózek paletowy mobilny będzie za nich wykonywać czynności powiązane z podnoszeniem i przenoszeniem towaru. Funkcjonalne urządzenie można przystosować do dowolnego samochodu. Mogą to być samochody z niższym podwoziem, lecz też te, w jakich podwozie jest wysoko zawieszone. Wózek można dowolnie ustawić, wobec czego jest to umożliwione. W zależności od tego, jak rozbudowana jest firma zleceniodawcy, można kupić jeden wózek lub decydować się na kupno kilku modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawniają czynności związane z przemieszczaniem palet z miejsca na miejsce. To idealne ułatwienie przy dużych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na wielu pojazdach to doskonałe rozwiązanie, zastępujące tradycyjne paleciaki. Wózek można dostosować do pozostałych samochodów, kiedy pojazd główny popsuje się. Zrobienie użytku z urządzenia zredukuje na dodatek koszt paliwa. Na stronie firmy podane są precyzyjnie dane wózka, co pozwala jeszcze bardziej przekonać się do skorzystania z tego wyjścia. Klienci mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, liczbę cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i nabrać przekonania, jak bardzo rewolucyjne jest to wyjście.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz