Press "Enter" to skip to content

Wsparcie w określeniu zdolności kredytowej

Działająca we Wrocławiu agencja pośrednictwa finansowego SDP Finanse oferuje usługi doradców kredytowych, którzy pomogą w doborze właściwej oferty kredytowania. Z porad ekspertów korzystają szczególnie te osoby, które są zainteresowane kredytami pod hipotekę.

Każdy doradca kredytowy ma kwalifikacje do tego, by doradzić zainteresowanym. Osoby, którym zależy, aby oferta pożyczki na dom albo mieszkanie była spersonalizowana po zobaczeniu strony agencji znajdą znaczące informacje, przekonywujące do współpracowania. Na witrynie udostępniony jest kalkulator na podstawie jakiego można wyliczyć różnicę w opłatach pomiędzy standardowym kredytem hipotecznym a najlepszym z udostępnionych.

W kalkulatorze wystarczy podać: sumę kredytu z czasem kredytowania. Specjaliści kredytowi troszczą się o interesy klienta i dlatego firma ma przychylne opinie. Warto umawiać się na spotkanie, klikając w odpowiednie miejsce albo umawiając się telefonicznie. Pierwsza konsultacja jest darmowa.

Analizując ilość interesantów, firma SDP Finanse wyraźnie wybija się w porównaniu z konkurencją. Ma wpływ na to spersonalizowane podejście doradców do konsumentów ubiegających się o kredyt hipoteczny. W dodatku na rozmowie można sprawdzić i omawiać propozycje aż z piętnastu banków i wybrać optymalne wyjście. Klienci wiedzą, że szczegółowe porównanie paru ofert to okazja na oszczędności, bo otrzyma się najtańszy kredyt pod własne możliwości zarobkowe.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz