Press "Enter" to skip to content

Wydłużanie rzęs: zabieg z doskonałym efektem

Na wyrazistość oczu istotny wpływ mają rzęsy. Długie, gęste rzęsy, które są również naturalnie podkręcone, to nie tylko ideał urody, ale także marzenie wielu kobiet. Najczęściej podejmuje się próby powiększenia i optycznego wydłużenia rzęs tuszami do rzęs w najróżniejszych wzorach. Można również osiągnąć widoczne ulepszenia, przynajmniej tymczasowo. W Medical Esthetic możesz teraz zdecydować się na profesjonalne przedłużanie rzęs. Możesz cieszyć się pełnymi, długimi rzęsami z naturalnym podkręceniem nawet przez cztery tygodnie. Zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej https://www.akademiapiekna.com.pl/odzywka-do-rzes-czyli-jak-prawidlowo-dbac-o-swoje-rzesy/

Jak się wydłuża rzęsy?

Zabieg przeprowadzany jest przez nas wyłącznie przez odpowiednio przeszkolone kosmetyczki. Aby zapobiec sklejaniu się górnych i dolnych rzęs, najpierw zaklej dolną część rzęs taśmą. Jest szczególnie miękki i można go później łatwo usunąć. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, podczas zabiegu zamknij oczy. Teraz możemy przymocować sztuczne rzęsy do przedłużania rzęs. Za pomocą specjalnego kleju doklejamy rzęsy syntetyczne bezpośrednio do rzęs naturalnych, dzięki czemu wydają się znacznie dłuższe. Rzęsy syntetyczne dostępne są nie tylko w klasycznych kolorach rzęs, ale również w wielu wariantach glamour.

Jak długo trwa przedłużanie rzęs?

Na wydłużenie rzęs w Medical Esthetic musisz zaplanować od 60 do 90 minut w zależności od zakresu. Zabieg jest delikatny. Przy przedłużaniu rzęs upewnij się, że w dniu zabiegu nie nosisz makijażu. Jeśli masz sztuczne rzęsy, tusz do rzęs zazwyczaj nie jest konieczny. Często używa się go wtedy tylko na linii rzęs. Aby syntetyczne rzęsy trwały długo, klej musi całkowicie wyschnąć. Dlatego w dniu przedłużania rzęs należy unikać kontaktu z wodą i jak najbardziej myć włosy.

Długie, naturalnie podkręcone i gęste rzęsy – marzenie każdej kobiety!

Ta ekskluzywna usługa, która wcześniej była zarezerwowana tylko dla gwiazd i topowych modelek w USA przez kilku wizażystów, jest teraz dostępna również u nas po raz pierwszy.

Leczenie:Przed zabiegiem dolne rzęsy okleja się miękką taśmą zapobiegającą sklejaniu się górnych i dolnych rzęs. Podczas zabiegu oczy są zamknięte. Rzęsy syntetyczne przykleja się do własnych rzęs specjalnym klejem. Dzięki różnym długościom i kolorom można stworzyć wszystko, od naturalnego po efektowny. Zabieg trwa około 60-90 minut i działa odprężająco na klienta. (Niektórzy klienci nawet przysypiają.)

Ważne wskazówki i informacje dotyczące sztucznych rzęs:Nie nakładaj makijażu na wizytę. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zdejmij je przed zabiegiem. Unikaj kontaktu z wodą w ciągu pierwszych 24 godzin po zabiegu, ponieważ klej do rzęs powinien w końcu wyschnąć. Unikaj chodzenia do sauny przez pierwsze 48 godzin po zabiegu. Unikaj mocnego pocierania rzęs. Nie używaj zalotek! Nie używaj produktów zawierających olej lub tłuszcz (np. płyn do demakijażu oczu lub kremy). Zamiast tego użyj łagodnego środka czyszczącego na bazie wody. Tusz do rzęs nie jest konieczny przy rzęsach XXL-Long-Lashes. Jeśli nadal chcesz używać tuszu do rzęs, nałóż tusz tylko na końce. Nie używaj wodoodpornego tuszu do rzęs! Zaleca się uzupełniać co 2-3 tygodnie

Ceny zawsze dla obu oczu:

30-49 na oko => 79.00

50-100 na oko => 99,00

wkład

po 2 tygodniach => 25,00

po 3 tygodniach => 30,00

XXL-Long-Lashes ekskluzywne przedłużanie rzęs

Jak długo trwają przedłużanie rzęs?

Rzęsy XXL-Long-Lashes utrzymują się przez około 4 tygodnie, w zależności od indywidualnego wzrostu rzęs (cykl wzrostu rzęs). Nie oznacza to jednak, że wszystkie rzęsy od razu zawiodą. Dlatego ważne są regularne wizyty uzupełniające średnio co 3 do 4 tygodni.

Czy rzęsy XXL-Long-Lashes można usunąć?

System XXL Long Lashes został opracowany do trwałego noszenia przedłużanych rzęs. Nie zaleca się jednorazowej aplikacji i szybkiego usuwania.

Czy można używać tuszu do rzęs?W przypadku rzęs XXL-Long-Lashes dodatkowa aplikacja tuszu nie jest konieczna. W większości przypadków tusz do rzęs nakłada się tylko na dolną linię rzęs. Jakiego płynu do demakijażu oczu można używać?Nie wolno używać olejków do demakijażu oczu, ponieważ olej może poluzować klej.Czy rzęsy XXL-Long-Lashes można kolorować?nie Przy rzęsach XXL-Long-Lashes dodatkowe kolorowanie rzęs jest zbędne. Jeśli klientka z jasnymi, naturalnymi rzęsami chce przyciemniać rzęsy, należy to zrobić wcześniej

 

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz