Press "Enter" to skip to content

Wykonywanie ubrań z nadrukiem zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy

Wykonywanie ubrań z nadrukiem zgodnie z wymaganiami klienta to specjalność zakładu Pan Koszulka. Stroje tego typu doskonale sprawdzą się na wyjazdach integracyjnych, koncertach, imprezach firmowych, zawodach sportowych, wyścigach rowerowych, wycieczkach zorganizowanych, targach handlowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, zlotach samochodowych i licznych, mających inny charakter wydarzeniach. Oznacza to, że z oferty mogą korzystać klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Rozwiązanie jakim jest koszulki z napisem sprawdzi się bardzo dobrze w promocji danej marki lub aby podkreślić renomę konkretnego eventu i bardziej go personalizować. W wersji z personalizacją można także zdecydować się na druk z imieniem, ksywką lub numerem na plecach.

Firmy i różne grupy to konsumenci często robiący zaopatrzenie w tym miejscu. Wysoka jakość materiału, projektu i nadruku w atrakcyjnej cenie to główne czynniki świadczące o tym, że z konkretną marką warto współpracować. Druk może zostać wykonany na materiałach od polskich i zagranicznych dostawców lub na strojach, jakie przekażą pracownikom firmy zleceniodawcy. Do jego wykonania używane są metody do jakich zaliczają się: flex i flock, sublimacja, DTG, haft komputerowy, sitodruk a także metki żakardowe lub satynowe.

Jeśli ktoś potrzebuje natychmiastowej realizacji to może decydować się na usługę ekspresową. Po otrzymaniu wyceny od razu rozpoczyna się realizacja. Marka ma sporo pozytywnych rekomendacji i dlatego wzbudza zaufanie. Jeżeli ktoś chce mieć w pełni autorski projekt na strojach, to powinien skontaktować się ze wskazaną firmą. Nadruki mogą zostać wykonane na: koszulkach bawełnianych lub poliestrowych, koszulkach z kołnierzykiem, bluzach polarowych, bluzach z kapturem i bez kaptura, kurtkach softshell, czapkach z daszkiem, czapkach zimowych, workach i plecakach ze sznurkiem, fartuchach, odzieży sportowej bądź odzieży roboczej.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz