Press "Enter" to skip to content

Zabawa w makijaż – co zakupić?

Ostatnimi czasy wybitnie modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w wielkich paletach, tak żeby mieć po troszku z każdego koloru. To właśnie dzięki temu produktowi jesteśmy w stanie poeksperymentować oraz wykonać całkowicie inny makijaż oczu niż robimy to na co dzień. W paletach mamy często bogaty wybór nie tylko barw, ale i rodzajów cieni: perłowe, sypkie, lub także cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy wypróbować każdego po trochu oraz odnaleźć swój prywatny styl, jaki będzie mógł nam towarzyszyć przez jakiś czas.

Niewątpliwie każda kobieta szuka cieni aksamitnych, bezproblemowych w aplikacji, niezwykle trwałych oraz wydajnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak i wieczorowego. O forma takich cieni nie powinniśmy się troskać, jeśli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z barwami cieni do powiek można łatwo eksperymentować robiąc różnorodne mieszanki oraz uzyskując przy tym szokujące odcienie. Nie zapominajmy jednak, aby dokupić właściwy pędzelek z długą rączką oraz zaokrąglonym kształtem, który pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, jakie jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci punkt sprzedaży zabawkowy. Dla kobiet tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, jaka stwierdzi, że nie potrzebuje niczego z drogerii.

Choćby jej się już z szuflad wysypywało, to jeśli tylko zaistnieje okazja, wstąpi do sklepu z kosmetykami oraz ekspresowo odnajdzie to, czego w swojej kolekcji jeszcze nie ma. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – rekomendujemy również sztuczne rzęsy. Nawet jeżeli amatorka makijażu uparcie używa tylko jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany odcień jest przeznaczony w tylu odcieniach, że nie jest dopuszczalne, aby wykupić je wszystkie od razu. Mało tego, cienie do powiek produkowane są już w bogatych formach. Dzisiejszy cień do powiek to nie tylko sprasowany i zabarwiony kawałek pudru. W tej chwili można nabyć także cienie sypkie – w buteleczkach ze specjalnym aplika torem. Bez trudu odszukamy w drogeriach też cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy wobec tego pomnożyć ilość barw przez ich odcienie oraz przez ilość dostępnych na rynku form – wolno przestać dziwić się kobiecym fantazjowaniom o mężu bogaczu.

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz