Press "Enter" to skip to content

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które rewelacyjnie wpływają na stan skóry

Zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, które perfekcyjnie wpływają na stan skóry realizowane są w Centrum Estetica przez doświadczonych kosmetologów i dermatologów. Pacjentki uzyskują również gwarancję, że wszystko będzie wykonane przy zastosowaniu innowacyjnego osprzętu. Do zabiegów takich wliczają się między innymi zamykanie naczynek wrocław o jakich przebiegu klient dowiaduje się już w trakcie pierwszej konsultacji. We wrocławskiej placówce wykonuje się zamykanie naczynek nowoczesną metodą VeinWave.

Urządzenie to bardzo dobrze usuwa widoczne, pęknięte lub poszerzone naczynka. Co ważne, rezultaty są bezpieczne, natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas. Naczynka mogą zostać usuwane z twarzy, nóg, ramion, a także pozostałych części ciała. VeinWave wykorzystuje proces termokoagulacji, a więc dostarczenia optymalnej dawki energii o wysokiej częstotliwości. W efekcie, naczynia krwionośne nagrzewają się, domykają oraz znikną. Zabieg trwa mniej więcej 15 minut. Z kolei, zabieg mezoterapii igłowej polega bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę mniejszych dawek specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli przeciwstarzeniowych, zestaw witamin, mieszanek na podstawie medycznego kwasu hialuronowego.

Skład koktajlu uzależniony jest każdorazowo od potrzeb danego klienta. Specjalnie zaprojektowane mikroigły podawane w skórę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne, odżywiają ją, odmłodzą i nawilżają. Ilość przeprowadzonych zabiegów mezoterapii igłowej zależy od kondycji skóry pacjentki. Klienci z bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, przebarwieniami, rozstępami mogą korzystać z Dermapenu, rewolucyjnego urządzenia jaki stymuluje procesy metaboliczne, odnowę i produkowanie kolagenu. Dermapen pomocny jest w przypadkach jakimi są: likwidowanie przebarwień, redukcja blizn po trądziku oraz po oparzeniach, redukowanie rozstępów, ulepszenie elastyczności skóry, zauważalne odmłodzenie skóry, leczenie łysienia, stymulowanie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Dodaj pierwszą opinię do publikacji

Dodaj komentarz